Вс, 25.02.2018, 21:21
Добро пожаловать, Гость | RSS

Отдел обслуживания дошкольников и учащихся 1-4 классов

А что у нас?
Qr-code
Полезное
Канал YouTube
Опрос
Какова роль детской книги в современном обществе?
Всего ответов: 1835

Работа отдела

Главная » 2012 » Ноябрь » 14 » 13.11.2012. Відкриття виставки аматорської художниці Трунової Олени Володимирівни
15:31
13.11.2012. Відкриття виставки аматорської художниці Трунової Олени Володимирівни

выставка13.11.2012. Відкриття виставки аматорської художниці Трунової Олени Володимирівни

В Донецькій обласній бібліотеці для дітей ім. С.М. Кірова відкрилася виставка аматорської художниці Трунової Олени Володимирівни.

Олена Володимирівна вже більше двадцяти років працює художником у Донецькій обласній бібліотеці для дітей ім. С.М. Кірова.

За цей час вона не лише оформила безмежну кількість надзвичайно цікавих виставок, звернень та обяв для відділів бібліотеки, але й написала чисельні авторські картини.

Не дивлячись на те, що Олена Володимирівна Трунова є аматорським художником, її мальовничі пейзажі відрізняються винятковою душевністю, ніжним смутком та надзвичайним натхненням. Вони майстерно передають глибину справжніх почуттів, притаманну саме цій художниці.

Олену Трунову можна назвати дійсним майстром поетичного одухотвореного пейзажу, що має свою особливу «мелодію», яка передає всі відтінки почуттів та настрою авторки. Слід зазначити, що всі її пейзажі сповнені особливої таємничості, адже в кожній можна побачити та відчути свою особливу загадку.

Картини Олени Володимирівни передають яскраве та схвильоване почуття людини, що виникає від її зустрічі з мальовничою природою.

Художниця прагне всіма засобами образотворчого мистецтва передати свої палкі відчуття, що наповнюють її талановиту душу.

Категория: Сотрудники | Просмотров: 607 | Добавил: Ольга | Теги: библиотека, отдел | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Вход

Поиск по сайту
Полезное
Счетчики
Яндекс.Метрика

Все книги, представленные на сайте, взяты из открытых электронных источников. Права на книги принадлежат их правообладателям.
В том случае, если авторы текстов или владельцы авторских прав будут возражать против их расположения в открытом доступе просим поставить нас об этом в известность.
Мы НЕМЕДЛЕННО уберем такие материалы.
С уважением, сотрудники отдела обслуживания дошкольников и учащихся 1-4 классов ГУК "Донецкая республиканская библиотека для детей им. С.М. Кирова"
E-mail: bibliotekakirov@yandex.ua Bibliotekakirov.ucoz.ua/© 2018javascript://