Пт, 19.04.2024, 11:17

Главная » 2014 » Фв » 12 » Дорослі, що грають ляльками (Зустріч з акторами театра ляльок)
Дорослі, що грають ляльками (Зустріч з акторами театра ляльок)

Дорослі, що грають ляльками (Зустріч з акторами театра ляльок)

Напевно, немає серед нас тих, хто не грав би з ляльками, в кого не було б улюблених іграшок – солдатиків, м’яких ведмедиків… Але є дорослі, які усе своє життя грають у ляльки. Це актори Донецького академічного театру ляльок: педагог театру Поляк Лариса Степанівна, майстри сцени Греков В’ячеслав Степанович та Суворова Тетяна Анатоліївна, які 12 лютого 2014 року завітали до Донецької обласної бібліотеки для дітей ім. С.М.Кірова у відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4-х класів на зустріч із учнями 1 класу (класний керівник Лєбєдєва Д.В.) Донецької школи №2.

Новость нашего отдела, встреча с актерами театра кукол, Донецкий театр кукол, встреча в детской библиотеке   В рамках літературної гостинної: «Місце зустрічі – бібліотека» провідний бібліотекар Пшедромирська О.О. запросила маленьких читачів до «Подорожі у казку», розповіла історію професійного лялькового театру, про його дивовижних акторів – людей та ляльок. Діти із задоволенням і захопленням разом із акторами лялькового театру взяли участь у сценках, відповіли на питання «Казкової вікторини», роздивилися книги про ляльковий театр, представлені на книжковій виставці. І діти, і дорослі отримали масу задоволень від зустрічі.

Категория: Новости нашего отдела | Просмотров: 1023 | Добавил: Ольга | Теги: новости | Рейтинг: 0.0/0