Чт, 28.03.2024, 12:06

Главная » 2013 » Ап » 4 » План роботи гуртка "Чомусик" на 2013 р. (кер. Шишкова Т.А.)
План роботи гуртка "Чомусик" на 2013 р. (кер. Шишкова Т.А.)
       План роботи гуртка "Чомусик" на 2013 р.

(кер. Шишкова Т.А.)

У відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Донецької обласної бібліотеки для дітей ім. С.М. Кірова (зав. відділом Чащіна Ольга Василівна) вже багато років працює гурток «Чомусик» (керівник Шишкова Тетяна Анатоліївна, бібліотекар 1 категорії).

кружок

Категория: Кружки и клубы по интересам | Просмотров: 2552 | Добавил: Ольга | Теги: план работы, кружок, Документация | Рейтинг: 0.0/0