Сб, 27.04.2024, 00:23

Главная » 2014 » Ян » 11 » Дзвенять дзвони знову й знову - це іде Різдво Христове
Дзвенять дзвони знову й знову - це іде Різдво Христове

Новости нашего отдела, Рождество в детской библиотеке, религиозный праздник в детской библиотеке, праздник в детской библиотеки   6 січня 2014 року в Донецькій обласній бібліотеці для дітей ім. С.М. Кірова у відділі дошкільників та учнів 1-4-х класів було проведено родинне свято «Дзвенять дзвони знову й знову це іде Різдво Христове». В гості на свято прийшли діти та батьки сімейного клубу «У ритмі дитячого серця».

На початку програми прозвучали колядки у виконанні викладача народознавства Донецького Національного університету філологічного факультету. Діти немов заворожені слухали.

Колядниця-коляда,
          Місяців йде череда.
          Одяглися в кожушки,
          Як в вертепі пастушки.
          Коляда-колядниця,
         Для дітей розрадниця,
         Щедра на гостинці
         У лляній торбинці.

Потім для юних читачів керівник гуртка разом з батьками показали Різдвяну казку про народження Христа.

«Бог послав у цей гріховний світ Свого Сина, Ісуса Христа, щоб врятувати людство від гріхів і вічної загибелі. З Його народженням на землі настала нова ера. Навіть наше літочислення починається з Різдва Ісуса Христа. Історія народження Ісуса дивна. Подумайте тільки, Йому, Синові Творця світу і всесвіту, довелося народитися в хліві для тварин. Ангел сказав Марії: "Не бійся, Маріє, бо Ти знайшла благодать у бога; і ось ти в утробі зачнеш, і Сина породиш, і даси Йому ім'я Ісус. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься, і дасть Йому Господь Бог престол Давида, батька Його, і царюватиме над домом Якова повіки, і Царству Його не буде кінця".

Новости нашего отдела, Рождество в детской библиотеке, религиозный праздник в детской библиотеке, праздник в детской библиотекиКожне засідання клубу батьки разом з дітьми виготовляють різні вироби, вишивають, майструють. А в Різдвяний день вони вирішили виготовити медово-воскову Різдвяну сімейну свічку. Діти настільки захопилися цією роботою, що проявили всю свою фантазію і кмітливість. Свічки не були схожі одна на одну, одна була краща за іншу. Маленькі читачі пишалися виробами, виготовленими своїми руками, адже це майже сімейна реліквія.

Обов'язково на святі мають бути і веселощі. Діти водили хороводи, читали вірші.

Промайнула зірка й впала.
         Ледь не зачепила тин.
         Всьому Світу сповістила,
         Народився Божий Син.

А подарунком до такого радісного свята батьки приготували справжні Різдвяні частування.

Новости нашего отдела, Рождество в детской библиотеке, религиозный праздник в детской библиотеке, праздник в детской библиотеки З Різдвом вітаємо вас щиро.
        Бажаємо щастя і тепла.
        Щоб не було війни, а миром
        Переповнялася земля.

Категория: Новости нашего отдела | Просмотров: 1035 | Добавил: Ольга | Теги: Рождество, утренник | Рейтинг: 0.0/0