Вт, 19.03.2024, 08:40

Главная » Статистика
Нужны ли детям классические произведения или стоит опираться лишь на современную литературу?

-  классическая литература необходима

- и то, и другое не менее важно

- современным детям – современные книги

- не знаю современной детской литературы

- затрудняюсь ответить

Категория: Статистика | Просмотров: 3191 | Добавил: Ольга | Дата: 29.10.2013 | Комментарии (0)

На протязі 4 місяців (липень – жовтень) 2013 р. у відділі обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Донецької обласної бібліотеки для дітей ім. С.М. Кірова проходило анкетування «Любов до книги через покоління» з метою визначення ролі дитячої бібліотеки в сучасному світі.  В ньому прийняли участь 85 дорослих людей, що небайдужі до проблем сучасного дитячого читання й регулярно відвідують бібліотеки.         На питання анкети респонденти відповідали особисто в бібліотеці та в онлайн-режимі на сайті відділу (особисто – 60 чол., онлайн – 25 чол.).
Категория: Статистика | Просмотров: 1762 | Добавил: Ольга | Дата: 29.10.2013 | Комментарии (0)