Пт, 19.04.2024, 17:52

Главная » 2012 » Ноябрь » 14 » 13.11.2012. Відкриття виставки аматорської художниці Трунової Олени Володимирівни

выставка13.11.2012. Відкриття виставки аматорської художниці Трунової Олени Володимирівни

В Донецькій обласній бібліотеці для дітей ім. С.М. Кірова відкрилася виставка аматорської художниці Трунової Олени Володимирівни.

Олена Володимирівна вже більше двадцяти років працює художником у Донецькій обласній бібліотеці для дітей ім. С.М. Кірова.

За цей час вона не лише оформила безмежну кількість надзвичайно цікавих виставок, звернень та обяв для відділів бібліотеки, але й написала чисельні авторські картини.

Не дивлячись на те, що Олена Володимирівна Трунова є аматорським художником, її мальовничі пейзажі відрізняються винятковою душевністю, ніжним смутком та надзвичайним натхненням. Вони майстерно передають глибину справжніх почуттів, притаманну саме цій художниці.

Олену Трунову можна назвати дійсним майстром поетичного одухотвореного пейзажу, що має свою особливу «мелодію», яка передає всі відтінки почуттів та настрою авторки. Слід зазначити, що всі її пейзажі сповнені особливої таємничості, адже в кожній можна побачити та відчути свою особливу загадку.

Картини Олени Володимирівни передають яскраве та схвильоване почуття людини, що виникає від її зустрічі з мальовничою природою.

Художниця прагне всіма засобами образотворчого мистецтва передати свої палкі відчуття, що наповнюють її талановиту душу.

Категория: Сотрудники | Просмотров: 1092 | Добавил: Ольга | Теги: библиотека, отдел | Рейтинг: 0.0/0